VERENIGING | SITEMAP | CONTACT | RSS | VACATURES

Laatste nieuws


Even voorstellen : Benjamin Hoyer

Jaap Wijntjes

 

Hallo, allemaal. Mag ik me even voorstellen :  Benjamin Hoyer (19 jaar) is de naam.

Net als Mike van Hoekelen ben ik met voetballen begonnen via de Ter Leede –ukken bij Jaap Schaap, tot en met  de D1. Omdat  ook ik op een zo hoog mogelijk niveau wil(de) voetballen ben ik als 2e jaars D-pupil naar Foreholte gegaan waar ik 1 jaar in de D1 heb gevoetbald en 1 jaar in de C1 ( kampioen geworden en gepromoveerd naar de hoofdklasse ).

Als 2e jaars C ben ik gevraagd door Alphense Boys om in de C1 te voetballen en zijn we  gepromoveerd naar de 2e divisie en hebben we  de KNVB beker gewonnen. Vervolgens heb ik 2 jaar in de B1 gespeeld (3e divisie) en als 1e jaars  A ben ik met de A1 kampioen in de 2e divisie geworden en dit jaar zijn  we in de 1e divisie  uiteindelijk als 6e geëindigd. Over het algemeen heb ik bij Alphense Boys als controlerende middenvelder in de as gespeeld maar  moest  ik ook, waar dat mogelijk was, mee in de aanval. 

Ik heb er het volste vertrouwen in dat ik de juiste keuze heb gemaakt door nu weer voor Ter Leede te kiezen en kijk  er erg naar uit om weer “thuis” te voetballen !!

Ik zie jullie volgend seizoen dan ook graag langs de lijn.

Benjamin Hoyer