VERENIGING | SITEMAP | CONTACT | RSS | VACATURES

Laatste nieuws


A-selectie seizoen 2010-2011 : komen & gaan

Jaap Wijntjes

 

Nu de competities van het seizoen 2010 - 2011 allemaal op een einde lopen is het de hoogste tijd om bekend te maken hoe de A-selectie van trainer Paul vd Zwaan er straks na de zomer gaat uitzien.

Allereerst de vertrekkers :

Jordy van Wijk verruilt Ter Leede voor Harkemase Boys, een transfer die vooral een geografische achtergrond heeft. Sergio Ommel gaat zijn doelpunten zeker weer scoren, nu bij en in Huizen. Seger Oudshoorn volgt trainer Erik Assink en gaat dus zijn cariere voortzetten bij GVVV. Ook de sympathieke Abdulai Alhassan gaat Ter Leede verlaten. Evenals Jamal Ahaddouch en Bilal el Yacoubi. Hun nieuwe clubs zijn nog niet bekend. Tenslotte nemen we afscheid van de gebroeders Waasdorp. Twee keepers die vanaf het komende seizoen dus ook niet meer op de Roodemolen te bewonderen zijn. Tenzij ze er op bezoek komen ...... !!

NIEUW :

Mike van Hoekelen en Benjamin Hoyer komen over van de A1 van Alphense Boys. En van UVS komt Ronnie Verplancke. Ook Mohamed el Kourai speelt het komende seizoen bij Ter Leede (nu nog bij Zeeburgia). Serge v.d. Ban (keeper) komt over van Young Boys. Tenslotte komt  Lucas v.d. Geest de A-selectie versterken vanuit Ter Leede 3.

Samen met de alle huidige namen die (tenminste nog één seizoen) aanblijven komt de nieuwe selectie uit op 32 spelers. 

Blijft nog de ambitie om ook in aanvallend opzicht 1 of 2 nieuwe spelers aan te trekken. Zodra we die definitief kunnen vastleggen volgt een aanvullend bericht.